Ocieplanie budynków gospodarczych

Trwałe rozwiązania w zakresie
redukcji strat ciepła!

Zalety rozwiązania

Szybki czas realizacji

Trwałość na lata

Fundamenty

Szybki aplikacji
Trwałość
Fundamenty

Izolacje natryskowe fundamentów

Piana zamknięto komorowa stosowana na izolację fundamentów ma doskonałe właściwości ochronne przed wilgocią oraz temperaturami z zewnątrz. Natryskiwana w postaci ciekłej, wnika w szczeliny ściany, a następnie powiększa swoją objętość 20-sto krotnie, całkowicie je wypełniając. Ponadto na całej powierzchni nie posiada żadnych łączeń, przez które woda tak łatwo wnika. Pianka natryskowa termo i hydro izolacja jest gwarancją, że ściana fundamentowa zawsze będzie sucha, a co za tym idzie „ciepła”, pozostawiając wilgoć po stronie zewnętrznej. Dobrze wykonana, trwała termo i hydro izolacja fundamentów przyczynia się do podniesienia komfortu użytkowników i do znaczącego zmniejszenia strat ciepła. Już 60mm warstwy piany zabezpiecza w co najmniej takim stopniu jak 100mm styropianu. Stanowi bardzo dobry sposób na pozbycie się mostków termicznych, czyli słabych punktów w ociepleniu, przez które powietrze z zewnątrz dostaje się do środka.

Izolacja natryskowa pianką PUR

Warto wiedzieć, że izolacja natryskowa fundamentów pianką PUR należy do najcieplejszych materiałów tego typu. Dzięki temu doskonale sprawdza się w przypadku budynków, w których problemem jest przemarzanie fundamentów. Materiał charakteryzuje się bardzo niską nasiąkliwością. Ze względu na to, że utrzymuje się ona na poziomie maksymalnie 2%, nawet w wilgotnym środowisku materiał nie traci swoich właściwości i nadal stanowi wydajną termoizolację.

Zalety izolacji natryskowych fundamentów

Zaletą izolacyjnej pianki natryskowej PUR jest jej twardość oraz wytrzymałość. Jest odporna na uszkodzenia, a do tego charakteryzuje się dużą trwałością, dzięki które zachowuje swoje właściwości przez wiele lat. Dzięki tym cechom stanowi niezwykle efektywny materiał, pozwalający na stworzenie termoizolacji całego budynku. Jej zastosowanie z pewnością przełoży się na znaczne oszczędności związane z wydatkami przeznaczonymi na energię cieplną.

Do zalet oferowanych rozwiązań należy fakt, że pianka PUR jest natryskowa, dzięki czemu cały proces jest szybszy, a ostateczny efekt jest dużo szczelniejszy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów z miejscowości Żory oraz całego województwa śląskiego.

Nasze realizacje

Pianka ze względu na swoją strukturę tworzy pewnego rodzaju „gęsty labirynt” przez który zimą ciepłe powietrze znajdujące.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

Sprawdź, co jeszcze
możemy dla Ciebie zrobić

Pianka ze względu na swoją strukturę tworzy pewnego rodzaju
„gęsty labirynt” przez który zimą ciepłe powietrze znajdujące.

+

Hale i magazyny

+

Ocieplenie dachów

+

Fundamenty

+

Ocieplenie poddasza